SPOT LED SLIM PATRAT/24W/6400K ALB RECE
45.78 lei (cu TVA)
APLICA LED 24W PATRATA 2700K-ALB CALD
64.57 lei (cu TVA)
SPOT LED SLIM ROTUND/24W/6400K ALB RECE
Acest SPOT LED 24W rotund, este cel mai mare de corp de iluminat incastrabil in tavanul fals, avand diametrul de 300 mm. Dispersorul mat ofera o lumina uniforma si clara cu o dispunere la 120 de grade.
57.60 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 24W SLIM ROTUND INCASTRABIL CU RAMA ALBA
Pentru aplicatiile unde se doreste mai multa lumina si necesita montarea unui corp incastrat in tavanul fals, SPOTUL LED 24W rotund este solutia perfecta. .
Caracteristici Tehnice SPOT LED 24W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | SPN7733 |
| Putere | 24W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø 300×25 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 282 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 230V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 24W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 24W ROTUND INCASTRAT CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.