BEC LED E27 5W SFERIC G45 270 GRADE
10.41 lei (cu TVA)
CORP NEON LED ETANS 2x600 MM IP65
42.83 lei (cu TVA)
SUPORT NEON LED 2 x 600 MM
CORP NEON PENTRU TUBURI CU LED, COMPATIBIL: TUB NEON T8 60 CM, TENSIUNE ALIMENTARE: 230V. In pret nu sunt incluse Tuburile de Neon cu LED.
23.79 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
CORP SUPORT NEON LED 2×600 MM 230V
Caracteristici Tehnice CORP SUPORT NEON LED 2×600 MM |
|
|---|---|
| Model | SUPNL2X60CM |
| Compatibil Tub Neon LED | 9W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Fara dispersor |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIA 2X18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 60 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP SUPORT TUB NEON LED 2×60 CM: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP SUPORT TUB NEON LED 2×60 CM: |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP SUPORT TUB NEON LED 2×60 CM: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K / 4000K / 6400K, 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 18W |
| Dimensiuni: | 600 mm |
| Dulie | G13 |
| Unghi Lumina : | 240 grade |
| Dimabil | In functie de sursa cu LED |
| Montare : | Aplicat |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Compatibil Tub Neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Lungime : | 600 mm |
| Echivalent Corp Neon Clasic | 2 x 18W |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.