PROFIL PLASTIC 100CM PENTRU BANDA LED 230V
6.15 lei (cu TVA)
TUB NEON LED 25W STICLA 360 ALB CALD
40.23 lei (cu TVA)
TUB NEON LED 25W STICLA 360 ALB RECE
Compatibil cu montarea in corpurile clasice care folosesc un tub fluorescent de 58W (150cm) T8, noul Tub NEON LED 25W alb rece are dispersorul din sticla alba si lumineaza cu un unghi de 270 grade.
41.99 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
TUB NEON CU LED 25W 150CM ALB RECE STICLA 360 GRADE
Caracteristici Tehnice TUB NEON CU LED 25W STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | TNL25W360CWR |
| Putere | 25W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 230-240V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 58W T8 865 |
| Temperatura de Culoare | ALB RECE – 6500K |
| Luminozitate | 2250LM |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Lungime | 150 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON CU LED 25W STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON CU LED 25W STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 25W |
| Dulie | G13 |
| Unghi Lumina : | 360grade |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |
| Lungime : | 1500 mm |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 28.65 lei.25.79 leiPrețul curent este: 25.79 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 24.90 lei.17.43 leiPrețul curent este: 17.43 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 17.82 lei.13.36 leiPrețul curent este: 13.36 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.