VEIOZA E27 1X60W CROM BORGILLIO
383.49 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W MARO LANTADA
340.52 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO
Poti regla directia luminii emise de catre aceasta VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO astfel incat sa poti obtine lumina acolo unde este necesar. Corp de iluminat modern, aceasta veioza se va potrivi in living, hol sau birou.
395.54 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO
Descriere produs:
Aceasta VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO are un design special, si va asigura o iluminare placuta in incaperi precum dormitor, living sau sufragerie! Acest corp de iluminat va functiona cu diferite tipuri de becuri, dupa preferinte.
INFORMATII GENERALE VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94704 |
| Gama | BORGILLIO |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO:
|
Iluminare VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO:
|
Alte informatii VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO:
|
Aplicatii VEIOZA E27 1X60W CUPRU BORGILLIO:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.