VEIOZA E27 1X60W NICHEL ALB PASTERI
170.04 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W CENUSIU PASTERI
170.04 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI
VEIOZA E27 1X60W GRI din colectia PASTERI este un corp iluminat practic, cu schelet din metal si abajur textil! Poate fi folosita cu diferite tipuri de becuri, oferind un iluminat armonios in orice camera.
170.04 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI
Descriere produs:
VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI va oferi spatiului tau o iluminare de calitate fiind corpul de iluminat ideal pentru atunci cand lucrezi sau citesti. Poate fi folosita si ca un accesoriu decorativ iar pentru armonizarea estetica a incaperilor puteti alege din aceeasi colectie si corpuri de iluminat pentru tavan!
INFORMATII GENERALE VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 31595 |
| Gama | PASTERI |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, nichel satinat, abajur textil |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI:
|
Iluminare VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI:
|
Alte informatii VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI:
|
Aplicatii VEIOZA E27 1X60W GRI PASTERI:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.