VEIOZA E14 1X40W MURCIA
147.34 lei (cu TVA)
Bradstone Travero dale
260.20 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W MONGU
Stilul exotic, african, al colectiei MONGU este evidentiat prin aceasta VEIOZA E27 1X60W MONGU ce va oferi un plus de originalitate in decorul oricarei locuinte.
180.26 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA E27 1X60W MONGU
Descriere produs:
VEIOZA E27 1X60W din colectia MONGU este un accesoriu decorativ de iluminat ce va oferi o lumina de calitate in orice tip de incapere dar si un plus de stil si eleganta. Dispune de soclu E27 compatibil cu diferite tipuri de becuri precum cele LED, halogen sau economice.
INFORMATII GENERALE VEIOZA E27 1X60W MONGU:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 91014 |
| Gama | MONGU |
| Soclu si putere surse iluminare | E27, 1x60W |
| Putere totala | 60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, scoarta, sticla |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni VEIOZA E27 1X60W MONGU:
|
Iluminare VEIOZA E27 1X60W MONGU:
|
Alte informatii VEIOZA E27 1X60W MONGU:
|
Aplicatii VEIOZA E27 1X60W MONGU:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.