VEIOZA E27 1X60W ALB BAYMAN
129.86 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X40W DON DIEGO
181.57 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W RIVATO
VEIOZA E27 1X60W RIVATO este solutia ideala pentru iluminarea la interior, a spatiului de relaxare sau de lectura. Are un aspect placut si va oferi incaperilor o nota eleganta, rafinata!
129.07 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA E27 1X60W RIVATO
Descriere produs:
VEIOZA E27 1X60W RIVATO va oferi lumina necesara la interior si va aduce un plus de eleganta incaperilor! Face parte din colectia de corpuri iluminat RIVATO ce se pot folosi atat individual cat si impreuna.
INFORMATII GENERALE VEIOZA E27 1X60W RIVATO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 92743 |
| Gama | RIVATO |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, sticla |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni VEIOZA E27 1X60W RIVATO:
|
Iluminare VEIOZA E27 1X60W RIVATO:
|
Alte informatii VEIOZA E27 1X60W RIVATO:
|
Aplicatii VEIOZA E27 1X60W RIVATO:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.