VEIOZA E27 1X60W TORVISCO
117.62 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X40W PRIDDY
186.33 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY
Ofera lumina necesara spatiului de lucru, lectura sau studiu cu ajutorul acestui corp de iluminat VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY, ce se va remarca la interiorul locuintei datorita aspectului de inspiratie vintage, cu accente industriale.
250.41 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY |
Descriere produs:
VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY va oferi un iluminat de calitate incaperilor, si, datorita aspectului deosebit, va putea fi folosita ca un accesoriu decorativ in birou, living sau sufragerie. Este compatibila cu folosirea becurilor economice, LED sau halogen, dupa preferinte.
INFORMATII GENERALE VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 49459 |
| Gama | STOCKBURY |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY:
|
Iluminare VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY:
|
Alte informatii VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY:
|
Aplicatii VEIOZA E27 1X60W STOCKBURY:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.