VEIOZA E27 1X60W VINOVO
333.69 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W ALB BAYMAN
129.86 lei (cu TVA)
VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1
Sursa de iluminare halogen G9 a acestei VEIOZE G9 1X33W 2700K CARIBA 1 este inclusa si va furniza spatiului de lucru o lumina alba calda, reglabila in intensitate, la un flux luminos de 450 lumeni.
116.78 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, VEIOZA G9 1X33W 2700K din colectia CARIBA 1 va oferi lumina necesara spatiului de lucru. Acest accesoriu va este oferit cu sursa de iluminare halogen inclusa. Aceasta va emite o lumina alba, calda, a carei intensitate luminoasa va putea fi reglata dupa preferinte!
INFORMATII GENERALE VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 91465 |
| Gama | CARIBA 1 |
| Tipul sursei de iluminare | Bec halogen G9 inclus |
| Putere sursa de iluminare | 33W |
| Temperatura de culoare | 2700K, alb cald |
| Flux luminos | 450 lm |
| Indice de redare al culorii | 100 Ra |
| Durata de viata | 2000 ore |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1:
|
Iluminare VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1:
|
Alte informatii VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1:
|
Aplicatii VEIOZA G9 1X33W 2700K CARIBA 1:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.