VEIOZA LED 2.9W ALB CAUPO
258.75 lei (cu TVA)
VEIOZA E27 1X60W Ø380MM PASIANO
892.16 lei (cu TVA)
VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO
VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO va oferi lumina spatiului de lucru, studiu sau lectura la intensitatea si temperatura de culoare preferate. Acestea pot fi reglate cu ajutorul comenzilor situate pe baza acestui corp de iluminat.
258.75 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate! Temperatura de culoare a luminii emise de led-urile integrate poate fi reglata lejer, printr-o usoara atingere, astfel incat sa poti obtine la interior lumina alba calda, alba rece sau alba naturala, dupa preferinte.
INFORMATII GENERALE VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93966 |
| Gama | CAUPO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 2.9W |
| Temperatura de culoare | 3000-6500K, reglabil |
| Flux luminos | 280 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO:
|
Iluminare VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO:
|
Alte informatii VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO:
|
Aplicatii VEIOZA LED 2.9W NEGRU CAUPO:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.