APLICA LED 36W CROM TONERIA ROTUNDA
2,644.74 lei (cu TVA)
APLICA E14 1X40W SAVOY
155.44 lei (cu TVA)
APLICA E14 2X40W IMPERIAL
Cu un design aparte de inspiratie vintage, realizata din fonta bronz si sticla satinata alba, aceasta APLICA E14 2X40W din colectia IMPERIAL va oferi incaperilor un farmec aparte si o iluminare completa!
319.73 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA E14 2X40W IMPERIAL
Descriere produs:
APLICA E14 2X40W din colectia IMPERIAL este un accesoriu decorativ de iluminat destinat spre a fi montat pe pereti, oferind o lumina de calitate in orice tip de incapere dar si un plus de stil si eleganta. Dispune de doua socluri E14 compatibile cu diferite tipuri de becuri precum cele LED, halogen sau economice.
INFORMATII GENERALE APLICA E14 2X40W IMPERIAL:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 82745 |
| Gama | IMPERIAL |
| Numar surse de iluminare | 2 |
| Putere surse de iluminare | 40W |
| Putere totala | 2X40W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Fonta bronz, sticla satinata alba |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni APLICA E14 1X40W IMPERIAL:
|
Iluminare APLICA E14 1X40W IMPERIAL:
|
Alte informatii APLICA E14 1X40W IMPERIAL:
|
Aplicatii APLICA E14 1X40W IMPERIAL:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.