APLICA LED 36W TONERIA
2,591.74 lei (cu TVA)
APLICA E14 2X40W IMPERIAL
319.73 lei (cu TVA)
APLICA LED 36W CROM TONERIA ROTUNDA
APLICA LED 36W CROM TONERIA este o oglinda cu rol estetic deosebit dar si o sursa de iluminare de calitate! Impreuna cu celelalte corpuri de iluminat din gama TONERIA, va da incaperilor stil si eleganta.
2,644.74 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA LED 36W CROM TONERIA
Descriere produs:
Accesoriu decorativ cu un rol estetic deosebit, APLICA LED 36W CROM din colectia TONERIA este o oglinda rotunda incadrata in otel crom si cristale clare, cu sursa de iluminare LED integrata. Aceasta va oferi o lumina neutra, a carei intensitate poate fi reglata cu ajutorul unui variator, pentru a crea atmosfera dorita.
INFORMATII GENERALE APLICA LED 36W CROM TONERIA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94085 |
| Gama | TONERIA, Avantgarde |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 36W |
| Flux luminos | 3600 lm |
| Materiale | Oglinda, otel crom, cristale clare |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Dimensiuni APLICA LED 36W CROM TONERIA:
|
Iluminare APLICA LED 36W CROM TONERIA:
|
Alte informatii APLICA LED 36W CROM TONERIA:
|
Aplicatii APLICA LED 36W CROM TONERIA:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.