Stalp BT388/1T
49.82 lei (cu TVA)
SPOT LED 504 APLICAT DE EXTERIOR 10W
87.95 lei (cu TVA)
SPOT LED 401 APLICAT DE EXTERIOR 6W
SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR imbina perfect liniile rotunde cu lumina data catre exterior in directii opuse, avand un design deosebit.
70.67 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR 6W
Caracteristici Tehnice SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR 6W : |
|
|---|---|
| Model | SP6W401 |
| Putere | 6W |
| Temperatura de Culoare | Alb cald |
| Culoare carcasa | Gri inchis |
| Dispersor | Transparent |
| Dimensiuni (LxlxA mm) | 151 x 70 x 94 mm |
| Unghi de Lumina | 90 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 230V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR 6W : |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR 6W : |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare pentru SPOT LED APLICAT DE EXTERIOR 6W : |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Putere (Watt) | 6W |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
| Tensiune intrare | 230V |
| Dimensiuni: | 151x70x94mm |
| Unghi Lumina : | 90 grade |
| Montare : | Aplicat |
| Culoare Carcasa | Gri |
| Grad de protectie | IP40 |
| Durata de viata : | 50000 ore |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.