SUPORT NEON LED 1200 MM
15.75 lei (cu TVA)
CORP NEON LED 9W 60CM T5 MAT
29.14 lei (cu TVA)
CORP NEON LED 4.8W 30CM T5 CLAR
CORP NEON CU LED T5 300 MM TRANSPARENT, PUTERE: 4.8W, TENSIUNE ALIMENTARE: 230V, PRET EXPRIMAT PE BUCATA
20.07 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
CORP NEON LED 4.8W T5 300 MM TRANSPARENT
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED 4.8W T5 TRANSPARENT |
|
|---|---|
| Model | CNT530CMCL |
| Putere | 4.8W |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000-6500K / Alb cald – 2700-3000K |
| Luminozitate | 400 lm |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Lungime | 30 cm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED 4.8W T5 TRANSPARENT: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED 4.8W T5 TRANSPARENT: |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED 4.8W T5 TRANSPARENT: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 4.8W |
| Dimensiuni: | 300 mm |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Montare : | Aplicat |
| Compatibil Tub Neon LED | Corpul are LED-uri integrate |
| Echivalent Corp Neon Clasic | Nu are echivalenta |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.