BANDA LED 60 x 5050 14.4W IP65 ROSIE
13.12 lei (cu TVA)
BANDA LED 60 x 5050 14.4W IP65 ALBASTRA
13.12 lei (cu TVA)
BANDA LED 60 x 5050 14.4W IP65 VERDE
BANDA CU LED 60×5050 14.4W/m – VERDE – GREEN, LUNGIME ROLA: 5 METRI, LATIME BANDA: 10 MM, PRET EXPRIMAT PE METRU
13.12 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BANDA LED FLEXIBILA 12V VERDE 60 x 5050 14.4W DE INTERIOR IP65 CU BANDA ADEZIVA
Caracteristici Tehnice BANDA LED VERDE 60×5050 14.4W IP65: |
|
|---|---|
| Model | BL60GR14.4WIP65 |
| Putere | 14.4W / metru |
| Temperatura de Culoare | Verde – GREEN |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED SMD | 5050 |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -40 ℃ +50 ℃ |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED ROSIE 12V 60×5050 SMD 14.4W IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED ROSIE 12V 60×5050 SMD 14.4W IP65: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED ROSIE 12V 60×5050 14.4W: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | Verde, VERDE ( GREEN ) |
| Putere (Watt) | 14.4W |
| Tensiune intrare | 12V |
| Flux Luminos | 600 lumeni |
| Banda adeziva 3M : | Da |
| Latime Banda LED : | 10 mm |
| Lungime Banda LED : | 5 m |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Cantitate LED / Serie : | 3 Leduri 5050 |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Cantitate totala de leduri pe rola : | 300 LED-uri |
| Transformator Recomandat pentru 5 metri : | Minim 75W / 6.3A |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.