SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3
116.73 lei (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 5X3W 3000K
Prețul inițial a fost: 457.08 lei.228.54 leiPrețul curent este: 228.54 lei. (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO
BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO se poate monta in hol, living, dormitor sau sufragerie. Va oferi un aspect placut dar si o iluminare puternica, de calitate, prin cele cinci spoturi LED GU10 incluse.
Prețul inițial a fost: 456.90 lei.228.45 leiPrețul curent este: 228.45 lei. (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED incluse, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93116 |
| Gama | CERBERO |
| Tipul sursei de iluminare | SPOT LED GU10 |
| Putere surse de iluminare | 5x3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 5×200 lm |
| Durata de viata | 15000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO:
|
Iluminare BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO:
|
Alte informatii BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO:
|
Aplicatii BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.