SPOT CLEMA LED E14 4W 3000K DAKAR 3
Prețul inițial a fost: 83.12 lei.62.34 leiPrețul curent este: 62.34 lei. (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 5X3W CERBERO
Prețul inițial a fost: 456.90 lei.228.45 leiPrețul curent este: 228.45 lei. (cu TVA)
SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3
Ofera lumina in orice incapere cu acest SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3 ce se poate folosi la priza. Are intrerupator de oprire pornire situat pe baza si va functiona, datorita duliei E14, cu diferite tipuri de becuri.
116.73 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3
Descriere produs:
SPOTUL CLEMA E14 25W DAKAR 3 va oferi un iluminat de calitate incaperilor, acolo unde este necesar. Acest corp de iluminat se va potrivi cu becuri E14 LED, halogen sau economice.
INFORMATII GENERALE SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 92935 |
| Gama | DAKAR 3 |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 25W |
| Putere totala | 1X25W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, plastic |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3:
|
Iluminare SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3:
|
Alte informatii SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3:
|
Aplicatii SPOT CLEMA E14 25W DAKAR 3:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.