INTRERUPATOR DUBLU TOUCH NEGRU
53.89 lei (cu TVA)
INTRERUPATOR TOUCH DUBLU WI-FI ALB
80.33 lei (cu TVA)
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH AURIU
53.89 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH AURIU
Caracteristici INTRERUPATOR DUBLU TOUCH AURIU |
|
|---|---|
| Model | SPN1415G |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 86x86x35 mm |
| Material | Sticla securizata |
| Putere maxima simplu | 1000W |
| Curent nominal | 5A |
| Tensiune | 85-240V |
| Consum propriu | <0.1mW |
| Conditii de operare | -10+40C |
| Indice de protectie | IP20 |
Specificații
Overview
| Putere (Watt) | 1000W |
|---|---|
| Dimensiuni: | 86x86x35mm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.