INTRERUPATOR TOUCH CAP SCARA NEGRU
82.88 lei (cu TVA)
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH AURIU
53.89 lei (cu TVA)
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH NEGRU
53.89 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
INTRERUPATOR DUBLU TOUCH NEGRU
Caracteristici INTRERUPATOR DUBLU TOUCH NEGRU |
|
|---|---|
| Model | SPN1415 |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 86x86x35 mm |
| Material | Sticla securizata |
| Putere maxima simplu | 1000W |
| Curent nominal | 5A |
| Tensiune | 85-240V |
| Consum propriu | <0.1mW |
| Conditii de operare | -10+40C |
| Indice de protectie | IP20 |
Specificații
Overview
| Putere (Watt) | 1000W |
|---|---|
| Dimensiuni: | 86x86x35mm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.