PROIECTOR CU LED 10W SLIM
28.98 lei (cu TVA)
PROIECTOR CU LED 30W SLIM
99.01 lei (cu TVA)
PROIECTOR CU LED 20W SLIM
Proiectorul cu led are o constructie compacta,unica si moderna.Acest produs asigura o iluminare de calitate(1600lm)avand si rol ornamental.
42.20 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR CU LED 20W SLIM
Caracteristici Tehnice PROIECTOR CU LED 20W SLIM |
|
|---|---|
| Model | PRL20WSMD7676 |
| Putere | 20W |
| Putere de intrare | 230V-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece/Alb cald/Alb natural |
| Luminozitate | 1600 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR CU LED 20W SLIM: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR CU LED 20W SLIM: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
|---|---|
| Tensiune intrare | 230V |
| Flux Luminos | 1600 Lumeni |
| Forma | Dreptunghiular |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 41.19 lei.30.07 leiPrețul curent este: 30.07 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 58.05 lei.32.51 leiPrețul curent este: 32.51 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.