ALIMENTARE BANDA LED 14.4W 230V
15.07 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 30W 12V ALB RECE
170.31 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 10W 12V ALB RECE
PROIECTOR CU LED 10W, TENSIUNE INTRARE: 12V, TEMPERATURA DE CULOARE: 6500K – ALB RECE, FLUX LUMINOS: 800LM, PRET EXPRIMAT PE BUCATA
Prețul inițial a fost: 58.05 lei.32.51 leiPrețul curent este: 32.51 lei. (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR CU LED 10W ALB RECE IP65 DE EXTERIOR CU ALIMENTARE LA 12V
Ideal petru utilizari in diverse aplicatii, precum pescuit, camping, auto, etc, acest PROIECTOR LED 12V 10W, oferta lumina alb rece si are o durata de viata de 50000 ore. Fabricat din aliaj de aluminiu si sticla tratata termic, Proiectorul LED 10W are temperatura de culoare alb rece, similara cu lumina emisa de tuburile de neon fluorescente. Alimentarea se face la tensiune 12V, avand incluse toate componentele necesare functionarii.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 10W 12V ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | PR10W12VCW |
| Putere | 10W |
| Tip LED | COB LED |
| Putere de intrare | 12V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000 – 6500K |
| Luminozitate | 800 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Culoare carcasa | Gri |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 12V 10W ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR CU LED 12V 10W ALB RECE IP65: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune intrare | 12V |
| Flux Luminos | 80 lumeni / Watt |
| Culoare Carcasa | Gri |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 41.28 lei.33.03 leiPrețul curent este: 33.03 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.