RAMA MONTAJ APLICAT PANOU LED 30X120
83.89 lei (cu TVA)
APLICA LED 12W ROTUNDA ALB RECE ECO
40.23 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 18W ARHITECTURAL RGB + T
Pentru un iluminat arhitectural, acest Proiector LED 18W RGB cu telecomanda, este solutia ideala, avand control asupra culorilor alese sau a jocului de lumini. Totodata, din telecomanda se poate regla intensitatea luminoasa.
131.68 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR LED LINIAR ARHITECTURAL 18x1W RGB cu TELECOMANDA
Atunci cand va doriti sa puneti in valoare o cladire sau un anumit loc, Proiectorul LED 18W arhitectural cu lumina RGB, este cel mai potrivit corp de iluminat. Acesta este prevazut cu 18 PowerLED-uri multicolore. LED-urile acestui Proiector LED arhitectural au unghiul de lumina de 45 de grade.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED ARHITECTURAL 18W RGB LINIAR cu TELECOMANDA : |
|
|---|---|
| Model | PRL18WARHRGB+T |
| Putere | 18W |
| Tip LED | PowerLED |
| Putere de intrare | AC 170-245V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | RGB |
| Telecomanda | 24 Taste |
| Unghi de Lumina | 45 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Culoare carcasa | Gri |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 18W RGB LINIAR IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED ARHITECTURAL 18W RGB LINIAR IP65: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | RGB, RGB (Multicolor) |
| Putere (Watt) | 18W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Culoare Rama : | Gri |
| Montare : | Aplicat |
| Culoare Carcasa | Gri |
| Telecomanda : | Da (24 taste) |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 41.19 lei.30.07 leiPrețul curent este: 30.07 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 41.19 lei.30.07 leiPrețul curent este: 30.07 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 41.28 lei.33.03 leiPrețul curent este: 33.03 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.