BEC LED 3W SFERIC E27 G45 ALB RECE ODO
7.66 lei (cu TVA)
TRANSFORMATOR 24W CU STECHER PT BANDA LED
27.12 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 200W SMD SLIM
Unul dintre cele mai puternice Proiectoare cu LED, este acest model cu puterea de 200W, ce dezvolta 15000 lumeni si are grad de protectie IP66. Proiectorul LED 200W 400xSMD are o durata de viata de 30.000 ore.
354.87 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR LED 200W 400xSMD ALB RECE
Recomandat in special pentru aplicatii industriale si comerciale, acest proiector LED 200W cu 400 de SMD-uri, poate fi utilizat si in alte aplicatii, atunci cand se doreste o lumina mai puternica si un produs fiabil, economic si modern, avand 15.000 de lumeni.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 200W ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | PRL200WSMD-SL |
| Putere | 200W |
| Tip LED | SMD LED |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Grad de Protectie | IP66 |
| Temperatura de Culoare | 6500K – Alb rece |
| Luminozitate | 15.000 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 200W SMD ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 200W 400xSMD ALB RECE |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 200W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Flux Luminos | 75 lumeni / Watt |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 140.48 lei.84.29 leiPrețul curent este: 84.29 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 58.05 lei.32.51 leiPrețul curent este: 32.51 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 41.28 lei.33.03 leiPrețul curent este: 33.03 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.