BANDA LED 120 x 2835 9.6W 6400K/IP20
11.35 lei (cu TVA)
PROFIL ALUMINIU USOR CONVEX 100CM
18.20 lei (cu TVA)
BANDA LED 60 x 2835 4.8W 6400K/IP20
Banda cu 60 de LEDuri 2835 alb rece pentru interior are un consum de 4.8W pe metru si se alimenteaza la 12V. O rola de banda LED are lungimea de 5 metri. Pretul afisat este pe metru.
20.03 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BANDA LED FLEXIBILA 12V 60 x 2835 4.8W DE INTERIOR IP20 ALB RECE CU BANDA ADEZIVA
Caracteristici Tehnice BANDA LED 60×2835 4.8W ALB RECE : |
|
|---|---|
| Model | DL66543 |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece – 6400K |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -40 ℃ +50 ℃ |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED 12V 60×2835 SMD 4.8W ALB RECE IP20: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 12V 60×2835 SMD 4.8W ALB RECE IP20: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED 12V 60×2835 4.8W ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 4.8W |
| Tensiune intrare | 12V |
| Flux Luminos | 360 – 420 lumeni pe metru |
| Banda adeziva 3M : | Da |
| Latime Banda LED : | 8 mm |
| Lungime Banda LED : | 5 m |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Cantitate totala de leduri pe rola : | 300 LED-uri |
| Grad de protectie | IP20 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.