Niciun produs
Prețurile includ TVA
SPN1417
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici INTRERUPATOR TOUCH SIMPLU WIFI ALB | |
|---|---|
| Model | SPN1417 |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 86x86x35 mm |
| Material | Sticla securizata |
| Putere maxima simplu | 500W |
| Curent nominal | 5A |
| Tensiune | 85-240V |
| Consum propriu | <0.1mW |
| Conditii de operare | -10+40C |
| Indice de protectie | IP20 |
| Putere (Watt) : | 500W |
| Dimensiuni: | 86x86x35mm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |