Niciun produs
Prețurile includ TVA
BL4-7WFL
Nou
Becul LED E27 4 - 7W FLACARA are 3 functii: normal / intermitent / flacara.
Tip LED: 2835 SMD
Material: Plastic
Dispensor: Mat.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


| Putere (Watt) : | 4 - 7W |
| Temperatura de culoare : | 1400K - Alb cald |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | 15 x 6,5 cm |
| Dulie : | E27 |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |