Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Avand un design modern, dar tot odata un consum redus de energie, CORPUL DE ILUMINAT CU LED pentru BAIE, are un consum de doar 12W.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice CORP LED BAIE INOX IP44 12W ALB NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN71055 |
| Tensiune intrare | 100~240V |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Luminozitate | 840 lm |
| Dimensiuni | 520*45*70mm |
| Clasa energetica | A+ |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Putere (Watt) : | 12 W |
| Temperatura de culoare : | 4000K - 4500K (Alb Natural) |
| Dimensiuni: | 520*45*70mm |
| Flux Luminos : | 840 lm |
| Dimabil : | Nu |
| Durata de viata : | 50.000 ore |
| Grad de protectie | IP44 |