Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Potrivit pentru iluminat de exterior cat si de interior, pentru a va asigura o noapte mai luminoasa si mai sigura.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice CORP DE ILUMINAT CU PANOU SOLAR DE PERETE 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
| Model | SL-10P3-SPN |
| Tensiune intrare | 5.5V |
| Putere | 0.55W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6400K |
| Luminozitate | 112 lm |
| Clasa energetica | A+ |
| Autonomie | 8 ore |
| Baterie | 3.7V/800mAh |
| Material | Aluminiu |
| Timp incarcare | 8 ore |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Putere (Watt) : | 0.55W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare : | 5.5V |
| Flux Luminos : | 112LM |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP65 |