Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Cu un sistem de prindere pe perete foarte rapid, acest model de corp de baie cu LED este o solutie de iluminat economica, avand un consum de doar 6W.
Caracteristici Tehnice CORP LED BAIE 6500K IP44 6W INOX: | |
|---|---|
| Model | SPN71006 |
| Putere | 6W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | 400*130*60 mm |
| Luminozitate | 480lm |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED BAIE 6500K IP44 6W INOX: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED BAIE 6500K IP44 6W INOX: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 6 W |
| Temperatura de culoare : | 6500K - Alb rece |
| Dimensiuni: | 400 x 130 x 60mm |
| Flux Luminos : | 480lm |
| Montare : | Aplicat |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP44 |
| Durata de viata | 30.000 ore |