Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Cu profilul sau din aluminiu, design modern si unghi larg de iluminare, corpul LED liniar isi dovedeste versatilitatea in birouri, sali de clasa, spatii comerciale, hoteluri, restaurante sau resedinte.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice CORP LED LINIAR 40W 4000K ALB NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN7222A |
| Putere | 40W |
| Temperatura de Culoare | Alb natural-4000K |
| Dimensiune | 1200 x 65 x 60mm |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Indice de protectie | IP20 |
| Clasa energetica | A++ |
| Unghi de lumina | 270 grade |
| Lumeni | 3200lm |
| Durata de viata | 25.000 |
| Putere (Watt) : | 40 W |
| Temperatura de culoare : | 4000K - 4500K (Alb Natural) |
| Dimensiuni: | 1200 x 65 x 60mm |
| Unghi Lumina : | 270 grade |
| Flux Luminos : | 3200lm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |