Niciun produs
Prețurile includ TVA
86711
Nou
PLAFONIERA E27 1X60W MESTRE este accesoriul ce va oferi locuintei o iluminare de calitate dar si un plus de unicitate decorului acesteia. Aceasta plafoniera se poate monta cu usurinta pe tavane si se poate folosi cu becuri LED, halogen sau economice!
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


PLAFONIERA E27 1X60W din colectia MESTRE este un accesoriu decorativ de iluminat destinat spre a fi montat pe tavane, oferind o lumina de calitate in orice tip de incapere dar si un plus de stil si eleganta. Dispune de soclu E27 compatibil cu diferite tipuri de becuri precum cele LED, halogen sau economice.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 86711 |
| Gama | MESTRE |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel maro antic, sticla tratata crem |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni PLAFONIERA E27 1X60W MESTRE:
| Iluminare PLAFONIERA E27 1X60W MESTRE:
|
Alte informatii PLAFONIERA E27 1X60W MESTRE:
| Aplicatii PLAFONIERA E27 1X60W MESTRE:
|