Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice PLAFONIERA SILM 32W ALB RECE: | |
|---|---|
| Model | DL75213 |
| Putere | 32W |
| Temperatura de Culoare | Alb rece-6500K |
| Dimensiune | 370x370x60mm |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Echivalenta consum | 32W=280W |
| Dimabil | Nu |
| Indice de protectie | IP20 |
| Clasa energetica | A |
| Unghi de lumina | 270 grade |
| Lumeni | 2240 lm |
| Durata de viata | 15.000 |
| Putere (Watt) : | 32 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Dimensiuni: | 330x330x60mm |
| Unghi Lumina : | 270 grade |
| Flux Luminos : | 2240 lm |
| Dimabil : | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |