Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


| Putere (Watt) : | 6 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare : | 85-265V |
| Dimensiuni: | 255mmx53mm |
| Flux Luminos : | 600lm |
| Forma : | Dreptunghiular |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Culoare Carcasa | Gri |
| Grad de protectie | IP65 |