Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice SPOT LED MOBILA 3W ALB NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN70205 |
| Putere | 3W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natual - 4100K |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | ALB |
| Dimensiuni | 35x35mm |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Putere (Watt) : | 3 W |
| Temperatura de culoare : | 4100K - Alb natural |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | 35 x 35mm |
| Flux Luminos : | 90lm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Forma : | Patrat |
| Grad de protectie | IP20 |
| Durata de viata | 50.000 ore |