Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Spoturile incastrate in pavele au forma rotunda si sunt realizate din otel inoxidabil, aluminiu si sticla securizata. Sunt recomandate pentru utilizare la exterior.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice SPOT PAVAJ PATRAT 7W: | |
|---|---|
| Model | EL-PAVPTR7W |
| Putere | 7W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Material | Otel inoxidabil, aluminiu si sticla securizata |
| Dimensiuni | 200x200x60mm |

| Putere (Watt) : | 7 W |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | 200x200x60mm |
| Forma : | Rotund |
| Montare : | Incastrat |
| Grad de protectie | IP67 |