Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice SPOT LED INCASTRABIL 6W ROTUND 2700K ALB CALD VERDE: | |
|---|---|
| Model | TU-SL6WROTVERDE |
| Putere | 6W |
| Tip Led | SMD2835 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700K |
| Forma Aplica LED | Rotund |
| Culoare Rama | Verde |
| Dimensiuni | 140 x 14 mm |
| Deschizatura montaj | 125 mm |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Flux luminos | 400lm |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED INCASTRABIL 6W ROTUND 2700K ALB CALD VERDE: | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED INCASTRABIL 6W ROTUND 2700K ALB CALD VERDE: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 6 W |
| Temperatura de culoare : | 2700K - 3000K (Alb Cald) |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | 140 x 14mm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos : | 400 lm |
| Culoare Rama : | Verde |
| Forma : | Rotund |
| Montare : | Incastrat |
| Durata de viata : | 30.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |