Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice SPOT LED PERETE NEGRU 1X3W 3000K ALB CALD FI60: | |
|---|---|
| Model | SPN76924 |
| Putere | 1X3W |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Negru |
| Lumeni | 300lm |
| Dimensiuni | Ø60x58.5mm |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Clasa energetica | A++ |
| Putere (Watt) : | 3 W |
| Temperatura de culoare : | 3000k - Alb cald |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | Ø60x58.5mm |
| Flux Luminos : | 300lm |
| Dimabil : | Nu |
| Montare : | Incastrat |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Culoare Carcasa | Neagra |
| Grad de protectie | IP65 |