Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice SPOT LED PERETE ROTUND 6W ALB RECE 6400K: | |
|---|---|
| Model | SPN76933 |
| Putere | 6W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6400K |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Negru |
| Lumeni | 600lm |
| Dimensiuni | Ø120x18mm |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Material | Aluminiu |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Clasa energetica | A++ |
| Putere (Watt) : | 6 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Dimensiuni: | Ø120x18mm |
| Flux Luminos : | 600lm |
| Dimabil : | Nu |
| Forma : | Rotund |
| Montare : | Aplicat/Incastrat |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Culoare Carcasa | Neagra |
| Grad de protectie | IP65 |