Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
SPOTUL LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA este realizat din fonta, este ideal de folosit in incaperi de dimensiuni medii si va oferi o lumina alba, naturala, la un flux luminos de 360 lm.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94043 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 2.7W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 360 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
| Iluminare SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
| Aplicatii SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|