Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Pentru o economie a spatiului la interiorul casei tale, si o iluminare eficienta, foloseste acest SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA. Va asigura, datorita LED-ului integrat de putere 5.5W, o lumina naturala, la un flux luminos de 700 lumeni.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94054 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 5.5W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 700 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA:
| Iluminare SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA:
| Aplicatii SPOT LED PATRAT 5.5W 4000K FUEVA:
|