Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
SPOTUL LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA poate fi folosit in living, hol, birou sau sufragerie. Va incanta prin iluminarea puternica oferita, cu un consum redus de energie electrica. Este realizat din fonta si se va putea monta in tavane sau pereti.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94066 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 16.48W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 2000 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA:
| Iluminare SPOT LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA:
| Aplicatii SPOT LED 16.48W 4000K Ø225MM FUEVA:
|