Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Realizat din fonta, SPOTUL LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA 1 va oferi incaperilor o lumina alba, calda la un flux luminos de 600 lm. Se va putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna cu alte spoturi din gama FUEVA.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1 va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94521 |
| Gama | FUEVA 1 |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 5.5W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 600 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
| Iluminare SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|
Alte informatii SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
| Aplicatii SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|