Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 75W, becul LED 9W E27 dezvolta 720 de lumeni. Cu forma foarte apropiata de becul clasic, acesta poate fi instalat in cateva secunde in locul becului vechi.
Caracteristici Tehnice BEC LED GLOB 9W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
| Model | DL65039 |
| Putere | 9W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec de 75W |
| Ungiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GLOB 9W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GLOB 9W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GLOB 9W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 7 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | Ø 55x104 mm |
| Flux Luminos : | 720 lm |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |