Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 100W, becul LED 12W E27 dezvolta 960 de lumeni. Cu forma foarte apropiata de becul clasic, acesta poate fi instalat in cateva secunde in locul becului vechi.
Caracteristici Tehnice BEC LED GLOB 12W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
| Model | DL65043 |
| Putere | 12W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 12W corespunde unui bec de 100W |
| Ungiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GLOB 12W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GLOB 12W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GLOB 12W E27 6400K ALB RECE: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 12 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare : | 230V |
| Dimensiuni: | Ø 55x109 mm |
| Flux Luminos : | 960 lm |
| Durata de viata : | 10.000 ore |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |