Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Acest corp de iluminat cu LED se potriveste in orice baie avand o forma simpla si fiind cu dispersorul mat si avand ornamente cromate. Consumul este de doar 10W si lumina este ca cea data de un tub neon fluorescent.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Cu un sistem de prindere pe perete foarte rapid, acest model de corp de baie cu LED este o solutie de iluminat economica, avand un consum de doar 10W.
Caracteristici Tehnice CORP ILUMINAT CU LED 10W ALB NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN71015 |
| Putere | 10W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Forma Corp Iluminat cu LED | Liniara |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Cromata |
| Dimensiuni | 450*50*92 mm |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP ILUMINAT CU LED 10W ALB NATURAL: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP ILUMINAT CU LED 10W ALB NATURAL: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 10W |
| Temperatura de culoare : | 4000K - 4500K (Alb Natural) |
| Dimensiuni: | 450 x 50 x 92 mm |
| Dulie : | Corpul are LED-uri integrate |
| Unghi Lumina : | 270 grade |
| Flux Luminos : | 800 lm |
| Dimabil : | Nu |
| Montare : | Aplicat |
| Durata de viata : | 50.000 ore |
| Compatibil Tub Neon LED | Corpul are LED-uri integrate |
| Echivalent Corp Neon Clasic | Nu are echivalenta |
| Grad de protectie | IP44 |