Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Avand un design modern, dar tot odata un consum redus de energie, CORPUL DE ILUMINAT CU LED pentru BAIE, are un consum de doar 9W.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice CORP LED BAIE INOX IP44 9W ALB NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN71052 |
| Tensiune intrare | 100~240V |
| Putere | 9W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Luminozitate | 630 lm |
| Dimensiuni | 420*45*70mm |
| Clasa energetica | A+ |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Putere (Watt) : | 9 W |
| Temperatura de culoare : | 4000K - 4500K (Alb Natural) |
| Dimensiuni: | 420*45*70 mm |
| Flux Luminos : | 630 lm |
| Dimabil : | Nu |
| Montare : | Aplicat |
| Durata de viata : | 50.000 ore |
| Grad de protectie | IP44 |