LUSTRA LED AJUSTABILA 85W/3500LM/3000K/4000K/6500K +IR 400mm x 600mm Extinde
LUSTRA LED AJUSTABILA 85W/3500LM/3000K/4000K/6500K +IR 400mm x 600mm
DL75L204
Nou
Lustra Led 85W cu telecomanda, 3 CULORI prezinta un aspect modern dand o nota eleganta oricarei incaperi.
Mai multe detalii
cu TVA
3c38974e2731fa9bc0f76eff6135cc9d.jpg
37aeb7b3495df470becd6ef185dcfcee.jpg
Mai multe informatii
Specificatii
Consum(W)85W
Dimensiune400mm*600mm