LUSTRA LED AJUSTABILA 165W/7800LM/3000K/4000K/6500K + IR 400mm x 600mm Extinde
LUSTRA LED AJUSTABILA 165W/7800LM/3000K/4000K/6500K + IR 400mm x 600mm
DL75L252
Nou
Lustra Led 165W cu telecomanda, 3 CULORI prezinta un aspect modern dand o nota eleganta oricarei incaperi.
Mai multe detalii
cu TVA
3c38974e2731fa9bc0f76eff6135cc9d.jpg
37aeb7b3495df470becd6ef185dcfcee.jpg
Mai multe informatii
Specificatii
Consum(W)165W
Dimensiune400mm+600mm