Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Caracteristici Tehnice PANOU LED 595x595x10MM 40W NATURAL: | |
|---|---|
| Model | SPN7450C |
| Putere | 40W |
| Putere de intrare | 230-240V |
| Temperatura de Culoare | 4000K-Alb natural |
| Luminozitate | 4000 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Frecventa | 50-60 Hz |
| Factor de putere | >0.9 |
| CRI(RA) | Ra>80 |
| Lungime | 595 x 595 x 10 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Indice de protectie | IP20 |
Aplicatii PANOU LED 595x595x10MM 40W NATURAL: | |
|---|---|
|
Beneficii: | |
|---|---|
|
| Putere (Watt) : | 40 W |
| Temperatura de culoare : | 4000K - 4500K (Alb Natural) |
| Dimensiuni: | 595x595x10cm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos : | 4000lm |
| Durata de viata : | 30.000 ore |
| Grad de protectie | IP 20 |