Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Panoul LED va reduce energia dvs. la jumătate față de cea a fitingurilor fluorescente echivalente. Acestea înlocuiesc corpurile vechi din tabla, zgomotoase, pe care se depuea praful si tuburile fluorescente toxice care se folosesc în ele.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


| Specificatii | |
| Consum(W) | 48W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 ore |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Clasa Energetica | A |
| Caracteristici Optice | |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6400K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
| Lumeni | 3840 Lm |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Alimentare | |
| Frecventa | 50-60 Hz |
| Factor de putere | >0.9 |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
| Ambalaj | |
| EAN | 5949054909691 |
| Nr. Bucati pe Cutie | 5 Buc |
| Greutate Bax | 12.6kg |
| Putere (Watt) : | 48 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |